Испукајте се

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Полоф орган да не види никад кој ми ги пријавуе мислења
демек безобразни биле, има ли побезобразно нешто да се караш нон стоп сс некога
ограниченост до јаја , проста маса
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13 and Aleksis

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Полоф орган да не види никад кој ми ги пријавуе мислења
демек безобразни биле, има ли побезобразно нешто да се караш нон стоп сс некога
ограниченост до јаја , проста маса

Пред тастатуру да си скапе цел живот !
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Сељаче искомплексирано педерско. Ти ќе водиш бизнис во кожни хеланки и со фаца на невин, посерен голуб.
Ќе ти се плукнам и во пари и во сѐ.
Во газот алчен денар по денар да си ги начукаш, морон искомплексиран.
 

Badgirl

Староседелец
4 јануари 2013
1,477
3,258
1,133
29
Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
Се нервирам вака даа :mad Ако нешто не можиш да исполниш,зошто ветуваш? :mad

Ветувањата значат многу...Но кога не се исполнуваат,извинувањата не значат ништо....нели е така???
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Знам дека е скоро невозможно , но дури и јас некогаш можно е да имам проблеми. Да да, дури и јас имам лоши денови. Но не ми е јасно зошто сум неподнослива и неможеш да ме утешиш и сфатиш во овие мои ретки ретки денови, а јас тебе можам секојдневно да те советувам и тешам за твоите проблеми.
Колку што знам, јас робот не сум , имам чувства, имам грижи, имам тежини кои успевам да ги скријам и да ги притиснам за да не бидам пред тебе тажна, депресивна и меланхолична. Напротив, јас ќе се смеам цело време само за да ти помине убаво времето со мене. Но ете некогаш и јас дури неможам да сокријам , тешко ми е а ти не ме разбираш.
Фала што толку ретко ме прашуваш како сум, и навистина фала што сум неподнослива кога одговорот на тоа прашање ми е :
-Денеска се чувствувам лошо...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and WomanInRed

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93

Не ми се потребни сељаци во животов, ама сепак фала и ме боли к*р вие што мислите, ме боли к*р ма сите исти сте !!!
И затоа идете у пм ! Кој ве е*е ;)
Престанете да ми го е*авате денот, пошто доволно ми е зае*ан ...
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Со неразбрани човеци не може да се разбериш,џабе ти е :mad Ти уште зборуваш,бап ти исклучува.Не те остава ни да се доискажиш.И ај сеа ти три пати ѕвони одново за да докажиш,нуму да не те разбере :|
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Badgirl and Furby

Furby

Полноправен Член
26 јуни 2013
96
92
18
32
Можам многу да бидам тивка , ако никој не ме чепка , ама то е проблемо шо некој лујџе шо в гроб че се преврта ако не ти го расипа рајато.....