1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Што открива за вас датата на раѓање?
 1. 28 јуни 2013

  Mameha

  Староседелец, Женски, од Вселената
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  814
  Поени од трофеи:
  1,103
 2. 28 јуни 2013

  Y1K991

  Parleur, Машки
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  Поени од трофеи:
  1,683
 3. 28 јуни 2013

  Аркантос

  Romanticist, Машки
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Поени од трофеи:
  1,153
 4. 28 јуни 2013

  Badgirl

  Староседелец, Женски, 25, од Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Поени од трофеи:
  1,133