1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Што открива за вас датата на раѓање?
 1. 7 јули 2013

  NoGood

  Нов член, Машки
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
 2. 29 јуни 2013

  kizzo

  Истакнат Член, Машки, од Скопје-Ченто
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  Поени од трофеи:
  93
 3. 28 јуни 2013

  Mameha

  Староседелец, Женски, од Вселената
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  814
  Поени од трофеи:
  1,103
 4. 28 јуни 2013

  Legioner

  Истакнат Член, Машки, од Ohrid
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  Поени од трофеи:
  423
 5. 28 јуни 2013

  Luisana12

  Полноправен Член, Женски
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  18
 6. 28 јуни 2013

  Smiley_1996

  Истакнат Член, Женски, од Кумановоoo !
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
  Поени од трофеи:
  393
 7. 28 јуни 2013

  Сара.13

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  Поени од трофеи:
  1,133