Испукајте се

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Имаш само една работа. Една :cenzura работа. И таа не можеш да ја извршиш како што треба. :cenzura, јас и домаќинка да бидам, и твојата работа да трчам да ја завршам. Иди :cenzura се.
 

Mameha

Староседелец
9 јуни 2013
365
819
1,103
Вселената
Титттт..........................
да можев да се изнапишам шо ми иди во мементов многу убаво би се исплукала :zelen хахах
 

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,010
1,103
И накиснувам на дождов, ама нели барем не е така ладно.
Уште утрото забележувам дека едната балетанка ми се пододлепила, ама веќе е доцна, не можам да се вратам дома. Сега се одлепува скроз, цел ѓон, затоа што и златен лепак нема да држи на водава, плус 300 денари беше пар, плус ги изнаносев.
Редно е да ги фрлам, само се чудам како ќе стигнам дома прво. Прашање е дали да се малтретирам или поштено да ја соблечам и да си газа со проѕирнава хулахопка по кал, затоа што и онака не ми игра некоја улога.
Ден- неден.
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Ми пукна филмот за многу работи .. пред се` да изигравам дадилка и полицаец над моите братучеди и да ми се јавуваат тетка ми и баба ми во 2 наутро .. ми пукна филмот да ми се заканува некој во инбокс и да си измислува .. едноставно гледајте си ги своите животи .. И остајте ме да уживам во мојот ..... остајте ме да бидам со тој што сакам, иако не било правилно, мене ми е супер,,, ОСТАЈТЕ МЕ ДА ДИШАМ !! Јас не сум ни родител, ни дадилка, ни криминалец за нон - стоп некој да ме замара ... што требаше да направам? Да и` речам еј со сестра ти одеше типот до вчера ти не треба од денес?! Е не можам .. И единствената вечер кога излегов со една многу драга личност, во која полека се затрескав некој успеа да ми ја заеби ама баш !! ... А бе е*ете си мајката !!! САКАМ СЛОБОДА !!! Кога моите родители ми оставиле слобода и тие не ми ѕвонат по телефони да ми кажат касно е врати се дома, кој друг има работа од тоа да ми ѕвони?! Кој?!
Па уште идам дома и во инбокс : Остај ја Мери на мира, те предупредувам ! - Аиии другар (да не речам сељо бој) да не и пишав нешто лошо, освен тоа дека лажеш.. е па лажеш .. ама дали и реков да не биде со тебе? Неее .. нека ви е со среќа, само остајте ме на мира !!!! Да ви е*ам сељандурите да ви е*ам!!! Гнаси ..... не знам што да кажам повеќе, што и да кажам е излишно, општо е излишно за еден писател да се нервира за глупости .. аххххх !! ајт со здравје :*
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Те пукам Saladin со (brokenheart)срценца,ама не скршени,не љубовни,само онака љутски(а ти како сакаш сфати ги).
Те пукам со (hug) ама не многу топли,онака умерени.
Те пукам и се чудам.Се надевам дека не те здоболи многу.
(постот нема грам иронија) Кога има не нагласувам.
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
п***а ти мајчина твоја , ебати се глупа една закочена пуфла би те акнала од земја ама несакам да си ги валкам рацете
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Епа ми претече млекото од лончето! Да ви ибам мамата болничка на сите до еден. Сто пати отидов, сто пат ме вративте. НЕ МЕ ЗАНИМА КОЈ БИЛ ВО БОЛНИЦАТА И КАКО БИЛ! Јас сум дојдена во времето за посета и сакам да го/ја видам тој/таа за кој шо сум дошла.. Да ви ибам свињите. И не, не сакав да се карам, затоа си отидов со подвиткана опашка. Ама врв на се беше тоа што ве слушнав како ми се смеете зад грб. Мамицата ваша!
И ако сум рекла дека ќе останам додека ... не излезе од болница, така треба и да биде, а не секој и сешто да ми кажува накај каде да одам и што да правам. Терајте си работата бре еј! Не ме замарајте. Исто како да ме нема - како дух. Не ми треба ни јадење ни пиење, само место за спиење. Те тоа. Ако треба на тротоар ќе спијам, ама не си одам. Е така да знаете.
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
Сакав да ти окарам мајка , ама ептен фина жена , затоа да ти ибам мозокот глуп!!!
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Не дека некого го интересира,ама како би ми дошло едно вакво самоиспукување.
1016521_468998996530389_690212642_n.jpg
 

Luisana12

Полноправен Член
4 мај 2013
64
40
18
се у к.... нека идеееее..и она и он ,нејќаам да ги гледаам вишеее у овај граддд..мора ли секад пред очите да ми се појаваат и дено да ми расипаат и да се изнервираам! :banghead