1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Исповед на деца на разведени родители
 1. 17 април 2013

  Luckky

  Upright, Женски, 26, од Western Sky, Land of Oz.
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 13 април 2013

  Aaliyah

  Староседелец, Женски, од Скопје
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Поени од трофеи:
  1,093
 3. 12 април 2013

  Saladin

  Unbaised, Машки, од Normandy
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Поени од трофеи:
  1,683
 4. 12 април 2013

  O'Connell

  Нов член, Машки, од Clifton, New Jersey
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 5. 12 април 2013

  Аркантос

  Romanticist, Машки
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Поени од трофеи:
  1,153
 6. 12 април 2013

  MoonFairy

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  Поени од трофеи:
  1,133
 7. 12 април 2013

  melpomena

  Енигма, Женски, од На сигурно
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Поени од трофеи:
  1,673
 8. 12 април 2013

  JaMi

  Староседелец, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Поени од трофеи:
  1,683