1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Исповед на деца на разведени родители
 1. 21 јули 2013

  Furby

  Полноправен Член, Женски, 27
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  92
  Поени од трофеи:
  18
 2. 17 април 2013

  Luckky

  Upright, Женски, 26, од Western Sky, Land of Oz.
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. 12 април 2013

  JaMi

  Староседелец, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Поени од трофеи:
  1,683
 4. 12 април 2013

  Just Perfect

  Активен Член, Женски
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  Поени од трофеи:
  43