1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #53

Тема:
Што недостига на македонските телевизии?
 1. 8 март 2013

  Ouroboros

  Полноправен Член, Машки, 31
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  8
 2. 8 март 2013

  MoonFairy

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,277
  Допаѓања:
  1,898
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. 8 март 2013

  melpomena

  Енигма, Женски, од На сигурно
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Поени од трофеи:
  1,673
 4. 7 март 2013

  Saladin

  Unbaised, Машки, од Normandy
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Поени од трофеи:
  1,683