1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #51

Тема:
Што недостига на македонските телевизии?
 1. 8 март 2013

  violetmoon

  Модератор, Женски
  Мислења:
  2,648
  Допаѓања:
  5,728
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 8 март 2013

  MoonFairy

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,277
  Допаѓања:
  1,898
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. 8 март 2013

  melpomena

  Енигма, Женски, од На сигурно
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Поени од трофеи:
  1,673
 4. 7 март 2013

  JaMi

  Староседелец, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Поени од трофеи:
  1,683
 5. 7 март 2013

  Electra

  Неонка, од Big Sur
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Поени од трофеи:
  1,153
 6. 7 март 2013

  Slims

  Активен Член, Женски
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  177
  Поени од трофеи:
  43
 7. 7 март 2013

  Saladin

  Unbaised, Машки, од Normandy
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Поени од трофеи:
  1,683
 8. 7 март 2013

  Trajche

  Староседелец
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Поени од трофеи:
  1,133
 9. 7 март 2013

  parvati

  Сангвиник
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Поени од трофеи:
  973