1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Сакам да кажам/Сакам да прашам
 1. 7 февруари 2013

  Аркантос

  Romanticist, Машки
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 7 февруари 2013

  Redhead

  Bookworm, Женски, од Neverland
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. 7 февруари 2013

  Y1K991

  Parleur, Машки
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Поени од трофеи:
  1,683
 4. 6 февруари 2013

  Марија

  Poétesse, Женски, од Скопје
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Поени од трофеи:
  1,123