Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Статус
Затворена за нови мислења.

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
типично за тебе :giggle молчењето е злато, рече еднаш :D
видиш :) си знаеш :)

images
Доволна е самоо голтка (nod)(wasntme)
никад не им верувај на крушевчани
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13

alekjov1234

Староседелец
3 август 2012
138
48
1,028
колку само едно девојче може да ти го подобри денот и да се чувствуваш расположено .. :sreken
Да само во мојот случај после расположението кое btw е доста краткотрајно, следува депресија :) (зборам за мојот случај :) )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Хух, шта то ја љубим феминизам.
Па, да ви кажам право, за некои претерани индивидуи, богами и шовинизам е малку.
Има нешто восхитувачко во контрадикторноста каде најголемо достигнување на еманципираноста ти е да најдеш тапоглав брат со троа повеќе кеш и да се прчиш околу оти ти бре, ТИ си го фатила и скротила. Их!
За поддршка, тука е Бијонсе ко женска верзија на overly manly man, со своите тралалајки за тоа како жените го вртат светот, а уствари они го вртат само голиот газ повторувајќи три реда текст. Во борба! За слобода! За смрт!
Чек дури Карло Бос се сефтоса и им отвори една порки индустрија овде, има да си ја покажат еманципираноста на дело! (muscle)
Newsflash: Очајно е.
Поочајно од жена која самоволно се покорува ко последна шупелка, е кокошка што прети со зашиленото нокте во вис.
Али Електра ко и увек само ги јаде зелени, ваљда некој Карло Бос и’ стои со пиштол над глава за ова.
„Пиши или че го примаш у уво!“
И онда ја морам, оти левото уво и онака ми е веч повреџено. :D

Ах...Ве поздрави Џеј Зи...скрочени момак.
 
Статус
Затворена за нови мислења.