1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #29

Тема:
Што е подобро да си денес?
 1. 19 јануари 2013

  Sober_Soul +_+

  Полноправен Член, Машки, 26
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  8
 2. 27 ноември 2012

  Marinna

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  160
  Поени од трофеи:
  643
 3. 26 ноември 2012

  84 sk_Y ^_-

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
  Поени од трофеи:
  1,093
 4. 26 ноември 2012

  МиГ 21

  Староседелец, Машки, од Прилеп
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Поени од трофеи:
  1,133