Семинарскa работа

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Во темава може да се договарате за размена, помош за материјали, прашања и совети поврзани со семинарските. Од моја помош нека ви биде оваа страница, http://www.seminarskirad.com/, стискате на македонското знаменце, и тука се семинарките постирани од македонските студенти. Семинарските се купуваат, се уплаќаат 180 денари за 3 семинарски, или пак 360 за 8, се ви е објаснето на страницата.

Се надевам дека темата ќе ви е од помош :)
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Во темава може да се договарате за размена, помош за материјали, прашања и совети поврзани со семинарските. Од моја помош нека ви биде оваа страница, http://www.seminarskirad.com/, стискате на македонското знаменце, и тука се семинарките постирани од македонските студенти. Семинарските се купуваат, се уплаќаат 180 денари за 3 семинарски, или пак 360 за 8, се ви е објаснето на страницата.

Се надевам дека темата ќе ви е од помош :)

Имаш праќано преку овие? Сигурни ли се?
 

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
Имаш праќано преку овие? Сигурни ли се?
порано се плаќаа само од другите земји за Македонија беше праќаш три и за 24 саат ти враќаат три семинарски што си ги избрал, јас го пробав и тие што ми ги вратија беа топ, значи со извори, со фусноти и запазени формалности околу пишување на академски текст
 

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Мене ми ги пратија за неколку часа. И беа тип топ средени.
 

Sebastian

Активен Член
17 февруари 2012
174
110
43
Сите купуваат семинарски или ги молат пријателите да ги помат под изговор дека немаа време.Семинарската претставува стручен труд но ретко кој го почитува тоа па затоа има преплавеност од плагијати а треба да се знае дека плагијатот во високообразована институција претставува еден од највисоките академски измами која не се казува во правни норми(барем не во нашата земја а на врвни универзитети низ светот за тоа можете да летате од факултет и да немате право да се запишите повеќе на таков факултет)
Од сето ова произлегува тоа што многумина студенти кои не ги работеле самите семинарски работи да незнаат или да не изработат добро дипломска работа што ќе им предизвика пробем.
Еден совет работете си ги сами семинарските или која и да е друга активност замолетего професорот да ви даде некоја тема од некоја област која вас повеќе ве интересира така полесно ќе можете да ја изработите семинарската со тоа и поинтересна ќе ви биде целата процедура.
 

boki85

Нов член
12 ноември 2012
5
0
1
38
јас знам сајтче каде што има семинарски готови или ке ви изработат за ефтини пари ...пишете ми порака приватно и ке ви го кажам нивниот профил . јас сум презадоволен и секогаш имам повеке време да учам отколку да губам време во пишување комплексни семинарски , есеи , и сл .. со дечкиве од земисеминарска си соработувам веке 2 години и како редовен клиент ми даваат и попусти така да пробајте ги :)
 

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
31
Western Sky, Land of Oz.
јас знам сајтче каде што има семинарски готови или ке ви изработат за ефтини пари ...https://www.facebook.com/zemi.seminarska пишете им јас сум презадоволен и секогаш имам повеке време да учам отколку да губам време во пишување комплексни семинарски , есеи , и сл .. со дечкиве од земисеминарска си соработувам веке 2 години и како редовен клиент ми даваат и попусти така да пробајте ги :)
Очигледно не си ги прочитал правилата на форумот. Не смееш да објавуваш линкови. ако некој го интересира пиши му во инбокс, а на овие постови ( за кои очигледно си отворил профил) напрај им edit.
 

boki85

Нов член
12 ноември 2012
5
0
1
38
Очигледно не си ги прочитал правилата на форумот. Не смееш да објавуваш линкови. ако некој го интересира пиши му во инбокс, а на овие постови ( за кои очигледно си отворил профил) напрај им edit.
Го едитирав постот , не знаев дека е забрането да се стават линкови , извинете инаку се регистрирав по препорака на ваш член кој што ми кажа дека имате одлично форумче за дружба , скоро цел ден го разгледував и кај што имав мислење пишав .. не морате одма да ме карате :) поздрав
 

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
31
Western Sky, Land of Oz.
Го едитирав постот , не знаев дека е забрането да се стават линкови , извинете инаку се регистрирав по препорака на ваш член кој што ми кажа дека имате одлично форумче за дружба , скоро цел ден го разгледував и кај што имав мислење пишав .. не морате одма да ме карате :) поздрав
Извини ако делуваше како карање, не ми беше тоа целта, бидејќи има доста такви што го нарушуваат квалитетот и угледот и се логираат само да направат реклама :) Слободно повели и приклучи се за дружба , и добредојде на форумот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: boki85