Miss World 2012 Profile - Macedonia

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
На Албанкава алал да и е ииииии ме изненади ептен (y) Убава, учена, културна, браво браво :cool:
Црногоркава машала пукање англиски ко од топ, браво а и симпа си е девојчето нема што
Шпањолката кошарка сака у Ен БиЕј да игра, машала...Она ми е фаворит број еден сега за сега, кога ќе ги догледам и другите ќе ви пишам пак ;)
ПиЕс Плава Бразилка?! :eek Ар ју факинг кидинг мееее? :frantic Од толку бразилски газиња оваа?! Није могуче (facepalm)
Португалија и Русија браво, многу убави и двете (inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
За англискиов не коментирам зашто имало и бетер од неа. Ама што не е убава, не е. Има и поубави девојки во Македонијава. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: WomanInRed

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
На Албанкава алал да и е ииииии ме изненади ептен (y) Убава, учена, културна, браво браво :cool:
Црногоркава машала пукање англиски ко од топ, браво а и симпа си е девојчето нема што
Шпањолката кошарка сака у Ен БиЕј да игра, машала...Она ми е фаворит број еден сега за сега, кога ќе ги догледам и другите ќе ви пишам пак ;)
ПиЕс Плава Бразилка?! :eek Ар ју факинг кидинг мееее? :frantic Од толку бразилски газиња оваа?! Није могуче (facepalm)
Португалија и Русија браво, многу убави и двете (inlove)
Корејката ја гледај и кажи после дали разбра нешто. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Симпатично е девојчето, а за зборењето мислам дека се гледа дека има многу трема.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LMFAO

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Каква таква,веке е избрана,наша си е,ке си ја подржиме.
Искрено не ми се допага,не е нешто посебно но не е ни многу лоша.Има поубави,ама има и по неубави :)
А околу тремата,па сите имаат трема,но сепак претставувањето можело да се извежба и да се тргне тремата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LMFAO

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
28
Битола
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA lele se presemaf
I'm very happy to be DEAR LOOOOOOOOOOOL :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aaliyah

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA lele se presemaf
I'm very happy to be DEAR LOOOOOOOOOOOL :D
се смешала девојката од многу учење па наместо here испадна dear :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Martin_MKD

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,090
1,093
Скопје
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA lele se presemaf
I'm very happy to be DEAR LOOOOOOOOOOOL :D
Значи нашиве мора да се избрукаат кај и да отидат (facepalm)
Бар да седнела и на памет да научела што треба да каже
И не е ништо посебно убава!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Martin_MKD