1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?
 1. 29 мај 2012

  fantina

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  162
  Поени од трофеи:
  343
 2. 24 мај 2012

  Libra

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  327
  Поени од трофеи:
  673
 3. 7 март 2012

  emzzy

  Староседелец
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Поени од трофеи:
  1,123
 4. 21 февруари 2012

  Avona Vi

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  Поени од трофеи:
  93
 5. 21 февруари 2012

  AnneBoleyn

  Активен Член, Женски, од In Chuck Bass' bedroom
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  192
  Поени од трофеи:
  43