1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?
 1. 16 мај 2012

  Nightmare_f

  Истакнат Член, Женски, од Дома пред Пц
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  Поени од трофеи:
  423
 2. 6 март 2012

  Podem

  Староседелец, Машки, од 300.000.000 BC
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  1,063
 3. 21 февруари 2012

  marjan

  Истакнат Член, Машки, од Bitol, Bitola, Macedonia
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  Поени од трофеи:
  93
 4. 21 февруари 2012

  Andrea Bloodbucket

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  63