1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Мисла на денот
 1. 13 февруари 2016

  Брида

  Полноправен Член, Женски
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  8
 2. 18 ноември 2012

  Lena

  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Поени од трофеи:
  1,183
 3. 25 август 2012

  Gemini

  Староседелец, Женски, од Wind Of Change
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Поени од трофеи:
  1,153
 4. 6 јули 2012

  Mystique

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  Поени од трофеи:
  1,103