1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Zvezdica
Последна активност:
13 април 2012 во 11:40
Зачленет на:
24 февруари 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Пол:
Женски

Сподели:

Zvezdica

Нов член, Женски

Zvezdica последен пат беше виден/а како:
13 април 2012