1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Zmax
Последна активност:
11 јуни 2012 во 17:52
Зачленет на:
11 јуни 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
7 октомври 1992 (Возраст: 27)

Сподели:

Zmax

Нов член, Машки, 27

Zmax последен пат беше виден/а како:
11 јуни 2012