1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Zeus
Последна активност:
10 септември 2014 во 14:45
Зачленет на:
12 јули 2012
Мислења:
16
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
303

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
21 јануари 1997 (Возраст: 23)
Локација:
Тетово, Јегуновце

Сподели:

Zeus

Истакнат Член, Машки, 23, од Тетово, Јегуновце

Ма немој да ме ј***ш. 12 јули 2012

Zeus последен пат беше виден/а како:
10 септември 2014