1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Waile
Последна активност:
17 ноември 2013 во 12:53
Зачленет на:
13 ноември 2013
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
22 јули 1996 (Возраст: 23)

Сподели:

Waile

Нов член, Женски, 23

Животот е прекрасен се до оној миг додека не дозволиме некој да не разочара. 13 ноември 2013

Waile последен пат беше виден/а како:
17 ноември 2013