1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Vlintoski
Последна активност:
14 април 2014 во 07:15
Зачленет на:
12 јануари 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
22 мај 1981 (Возраст: 38)

Сподели:

Vlintoski

Нов член, Машки, 38

Vlintoski последен пат беше виден/а како:
14 април 2014