1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Vlatkovski
Последна активност:
7 април 2015 во 17:28
Зачленет на:
6 декември 2013
Мислења:
12
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
103

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
25 февруари 1978 (Возраст: 41)

Сподели:

Vlatkovski

Истакнат Член, Машки, 41

Vlatkovski последен пат беше виден/а како:
7 април 2015