1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
vini vin
Последна активност:
15 октомври 2013 во 10:51
Зачленет на:
15 октомври 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
19 јуни 1966 (Возраст: 53)
Локација:
Skopje

Сподели:

vini vin

Нов член, Женски, 53, од Skopje

vini vin последен пат беше виден/а како:
15 октомври 2013