1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
VaskoPushka
Последна активност:
9 ноември 2019 во 18:19
Зачленет на:
21 октомври 2019
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
3 февруари 1977 (Возраст: 42)

Сподели:

VaskoPushka

Нов член, Машки, 42

VaskoPushka последен пат беше виден/а како:
9 ноември 2019