Varosanec | Црнобело Форум
Varosanec
Реакции
24

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Теми и мислења За мене

 • Велат: варош било единствено село во Македонија, кај шо не врвит автобус, и ѓубрено со трактор го збирет?
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Varosanec
  Varosanec
  Varosanec
  Добро и други ми го имаат спомнато Варош во Охрид, сум бил неколку години на одмор и пак незнам каде се најдува. Можи да ми објасниш каде е?
  The_Mayor
  The_Mayor
  Калето е тоа, стариот дел на Охрид...затоа е тоа со автобусот и ѓубрето :D
  Varosanec
  Varosanec
  :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  Јасно ми е фала на информацијата.
 • Вчитување…
 • Вчитување…