1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
V00J.
Последна активност:
9 септември 2013 во 16:34
Зачленет на:
4 септември 2013
Мислења:
13
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
јануари 4

Сподели:

V00J.

Нов член, Женски

V00J. последен пат беше виден/а како:
9 септември 2013