1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Troll
Последна активност:
6 април 2012 во 21:51
Зачленет на:
26 март 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3

Сподели:

Troll

Нов член

Troll последен пат беше виден/а како:
6 април 2012