1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Tinna
Последна активност:
2 декември 2013 во 00:52
Зачленет на:
13 јули 2012
Мислења:
7
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
2 февруари 1994 (Возраст: 25)

Сподели:

Tinna

Нов член, Женски, 25

Tinna последен пат беше виден/а како:
2 декември 2013