1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои Thrashbt ги следи

 1. existence

  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Поени од трофеи:
  1,683
 2. Solstice

  Nujabes, Машки, 27
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Поени од трофеи:
  1,133