1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
The_Mayor
Зачленет на:
18 март 2012
Мислења:
2,837
Допаѓања:
6,520
Поени од трофеи:
1,153
Пол:
Машки
Роденден:
јануари 10
Локација:
Градибачалник на Прибој
Професија:
шлицерај

Сподели:

  1. Dr.Gonzo
   Dr.Gonzo
   Јади бан кучко!
   1. The_Mayor
    The_Mayor
    пуши дик педеру!
    6 февруари 2013
  2. parvati
   parvati
   :D
   1. На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. parvati
    parvati
    :rock
    6 февруари 2013
   4. The_Mayor
    The_Mayor
    :drogs
    12 февруари 2013
   5. parvati
    parvati
    :roll
    12 февруари 2013
  3. Electra
   Electra
   Да не одам таму оф топик. Јас сум од Дебар, од селото Бањиште, кај бањите горе.
   1. На parvati и The_Mayor им се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. The_Mayor
    The_Mayor
    6 февруари 2013
   4. Electra
    Electra
    Уф, оваа е таа срцепарателно-ергенската на која се топат футите в село. Милозвучен глас со слабо ехо кое ја доловува болката по саканата што одекнува дури до бањите горе!
    6 февруари 2013
   5. The_Mayor
    The_Mayor
    Оваа 3 пати ќе ја порачам на свадбата наша и сите пати прв на оро ќе играм, и со бело шамивче во рака ќе мафтам како вентилатор. Ти собери деновиве разни видови чаеви од планината и врзи ги со едно јаже- невеста без бидермаер не бидвит. Фторник резервисав преку Хистар турист имале комбе во 6, да знајш идам.
    6 февруари 2013
  4. Kitty
   Kitty
   Сонував како мајорот почнал да ме следи на форум ...лелелееееееееееее :))))))))))))
   1. На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. The_Mayor
    The_Mayor
    па то правевме муабет...дур да лепиме плочки барем да полниме епрувети- појќе се исплаќат.
    5 февруари 2013
   4. The_Mayor
    The_Mayor
    Знајш шо Кити?
    Еве денес сонот ти се оствари :)
    12 март 2013
   5. Kitty
    Kitty
    hahahahaaaaaaaaaaa Zasluzi Kiti neli :)))))))
    12 март 2013
  5. melpomena
   melpomena
   Абе не ги лажи децата дека бог така рекол,ц ц ц ,некој може ке ти поверува. :)
   1. The_Mayor
    The_Mayor
    точно е тоа мелпоменке, тие стихови се извадоци од библијата.
    5 февруари 2013
   2. melpomena
    melpomena
    Tocno e,no ne e vistina.
    5 февруари 2013
  6. ZmajChe
   ZmajChe
   Убава тетоважава :)
   1. На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The_Mayor
    The_Mayor
    фала Змајчеее ;)
    4 февруари 2013
   3. ZmajChe
    ZmajChe
    молааам :) :*
    4 февруари 2013
  7. Dr.Gonzo
   Dr.Gonzo
   Нека радоста на овој ден го исполни твоето срце исто како и анусот. Среќен ден на хомосексуалците! <3
   1. На ZmajChe и The_Mayor им се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Dr.Gonzo
    Dr.Gonzo
    Од твоја уста во мојот газ. Амин!
    2 февруари 2013
   4. melpomena
    melpomena
    Лелелеејј,ве прогласувам за маж и жена дур јас не ве разделам.
    2 февруари 2013
   5. ZmajChe
    ZmajChe
    вие сте лудации :)
    сте заминалеее :))))
    4 февруари 2013
  8. parvati
   parvati
   The_Mayor последен пат беше виден како:
   Учествува во конверзација, пред неколку секунди
   1. На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. The_Mayor
    The_Mayor
    ами како не, немат врска дезинформации.
    4 февруари 2013
   4. The_Mayor
    The_Mayor
    Sugar последен пат беше виден како: Учествува во конверзација, пред 2 минути
    9 февруари 2013
   5. Sugar
    Sugar
    цц у овие 2 дена прв пат, и ме фати одма еј, немогуче ..
    9 февруари 2013
  9. Сара.13
   Сара.13
   И рече си сакал семки да јадиме, м? :P
   1. На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Сара.13
    Сара.13
    јаооооо нарцисууу, и после јас сум била нарцис..ма ајдее :D
    3 февруари 2013
   4. The_Mayor
    The_Mayor
    гледаш таа тетоважата шо ја имам на профил... е таа е е на мојата рака- е тој орелот сум јас , а ти побарај се на сликата.
    3 февруари 2013
   5. Сара.13
    Сара.13
    оффф душа јас....ќе ме убиеш : (
    3 февруари 2013
  10. Kitty
   Kitty
   The_Mayor последен пат беше виден како: Учествува во конверзација, пред 16 минути
   - skim se konverziras :)))))))
   1. На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The_Mayor
    The_Mayor
    Еве со parvati зборвевме, му објаснував колку е секси нашата Кити :зелен
    30 јануари 2013
   3. Kitty
    Kitty
    jaba daba du......
    30 јануари 2013
   4. The_Mayor
    The_Mayor
    ми викат дај бе слика да видам, не бе му викам не си ти чоек, домати на мајкати ќе ја покажиш и ќе излажиш дека ти е девојка.
    30 јануари 2013
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  јануари 10
  Локација:
  Градибачалник на Прибој
  Професија:
  шлицерај