1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
The_Mayor
Зачленет на:
18 март 2012
Мислења:
2,837
Допаѓања:
6,520
Поени од трофеи:
1,153
Пол:
Машки
Роденден:
јануари 10
Локација:
Градибачалник на Прибој
Професија:
шлицерај

Сподели:

  1. JaMi
   JaMi
   мајорче ти си лудо охриѓанче :)))
   1. На Lady* и The_Mayor им се допаѓа ова.
  2. The_Mayor
   The_Mayor
   Еј вие што ме следите, немој да мислите дека јас не ве следам.
   1. На She, Ludaca, Lady* и уште 2 други им се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. parvati
    parvati
    ko ? cicka ? :D
    19 април 2012
   4. TheCat
    TheCat
    Така нешто :)) Ај да не му пишиме појке глупости ќе ни се налути другарчево :)))
    19 април 2012
   5. The_Mayor
    The_Mayor
    Во Припејт пишам :D
    19 април 2012
  3. JaMi
   JaMi
   ЛУДАК ЕДЕН !!!!!!!!!!!!!!!!!! АХАХАХАХХ
   1. На parvati и Lady* им се допаѓа ова.
   2. The_Mayor
    The_Mayor
    тоа може само психологот да ми го утврди. Има тема ќе се обратам наскоро со проблемот
    18 април 2012
   3. JaMi
    JaMi
    арно викаш,ајде ќе почекаме до утре...
    18 април 2012
  4. parvati
   parvati
   побро дрш га добро : )
   1. The_Mayor
    The_Mayor
    Шо е то побро- Подобро? :)
    16 април 2012
   2. parvati
    parvati
    hahahah старосфат, побратим
    ...побратиме за јајца фатиме : )
    16 април 2012
  5. street_chic
   street_chic
   Anthony Kiedis <3 :)
   1. На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The_Mayor
    The_Mayor
    ми го откри идентитетот. :D
    14 април 2012
   3. street_chic
  6. parvati
   parvati
   неам рак, неам коментар : ) hh
   1. На Bum-Bum и The_Mayor им се допаѓа ова.
   2. The_Mayor
    The_Mayor
    Немам жена , нечу брак ја сам момак весељак.:D
    Пс.Никогаш и да не добиеш.
    9 април 2012
   3. parvati
    parvati
    ја какф малер сам, и да добију ке ми га украдеф од подрум( како точак што га доби на ен бе а сликичиња, украдесфа ми га у подрум хх) : )
    9 април 2012
   4. The_Mayor
    The_Mayor
    Кој лопови постојат , арно и тебе што не те украле.
    Мене што кеф ми се направи кога на комшијата му го украдоа кучето (една џукела имаше што лаеше по цел ден). И како во филмон "Исчезнати за 60 секунди" бегаа, а јас пак од тераса ги гледам и се радувам.
    9 април 2012
  7. Dr.Gonzo
   Dr.Gonzo
   па така де ебаго :) иначе сликата е прајслес. Ќе пиеме некад аБсолут воДка ја и ти обавезно
   1. На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The_Mayor
    The_Mayor
    Ова пиење кога се споменува , не знам зошто но многу ме асоцира на лето. Да... да ќе пиеме обавезно.
    8 април 2012
  8. Marick14
   Marick14
   Дечко да не го имаш утнато форумот? Да не си сакал на друг форум да се регистрираш па си дошол овде....
   1. The_Mayor
    The_Mayor
    Не ти го разбирам прашањето. Бај д веј, член сум и на друг форум, како и ти. Знаеш за кој зборувам.
    1 април 2012
  9. Hip.Hop_MKD
   Hip.Hop_MKD
   Ах добредојде и овде Охриѓанец.. :D
   1. На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The_Mayor
    The_Mayor
    Добре ве најдов.
    31 март 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  јануари 10
  Локација:
  Градибачалник на Прибој
  Професија:
  шлицерај