1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Teona
Последна активност:
7 мај 2012 во 22:13
Зачленет на:
20 февруари 2012
Мислења:
15
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
3

Ги следи 2

Следачи 2

Пол:
Женски

Сподели:

Teona

Нов член, Женски

Ништо на светот не е сосема погрешно. Дури и застанатиот часовник покажува точно време два пати во денот. 14 март 2012

Teona последен пат беше виден/а како:
7 мај 2012