1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
superdaskal
Последна активност:
14 август 2016 во 09:43
Зачленет на:
11 август 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
11
Роденден:
12 август 1930 (Возраст: 89)

Сподели:

superdaskal

Полноправен Член, 89

superdaskal последен пат беше виден/а како:
14 август 2016