1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
staycalm
Последна активност:
26 април 2019 во 23:35
Зачленет на:
1 декември 2013
Мислења:
4
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
1,003
Роденден:
12 септември 1990 (Возраст: 29)

Сподели:

staycalm

Староседелец, 29

staycalm последен пат беше виден/а како:
26 април 2019