1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
sonic233
Последна активност:
26 март 2019 во 16:45
Зачленет на:
30 декември 2017
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
101
Пол:
Машки
Роденден:
30 јануари 1998 (Возраст: 21)

Сподели:

sonic233

Истакнат Член, Машки, 21

sonic233 последен пат беше виден/а како:
26 март 2019