1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Slotem
Последна активност:
13 август 2019 во 17:09
Зачленет на:
13 август 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
26 март 1976 (Возраст: 43)

Сподели:

Slotem

Нов член, Машки, 43

Slotem последен пат беше виден/а како:
13 август 2019