1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Simce
Последна активност:
14 февруари 2012 во 19:17
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
28 август 1991 (Возраст: 27)

Сподели:

Simce

Нов член, Машки, 27

Simce последен пат беше виден/а како:
14 февруари 2012