1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ShakeMix
Последна активност:
24 мај 2012 во 15:21
Зачленет на:
24 мај 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машки
Роденден:
12 ноември 1988 (Возраст: 30)

Сподели:

ShakeMix

Нов член, Машки, 30

ShakeMix последен пат беше виден/а како:
24 мај 2012