1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
sas_klar
Последна активност:
19 октомври 2019 во 02:18
Зачленет на:
14 август 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
610

Следачи 1

Роденден:
1 јануари 2004 (Возраст: 15)

Сподели:

sas_klar

Староседелец, 15

sas_klar последен пат беше виден/а како:
19 октомври 2019 во 02:18