1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Sarita
Последна активност:
12 мај 2019 во 21:04
Зачленет на:
17 јуни 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Женски
Роденден:
март 29

Сподели:

Sarita

Нов член, Женски

Барам работа за во Куманово, имам 16 год. Пишете било какви информации. 17 јуни 2018

Sarita последен пат беше виден/а како:
12 мај 2019