Скорешна содржина од S.B.

 1. S.B.

  Денес ме насмеа...

 2. S.B.

  Хит на денот

 3. S.B.

  Денес ме насмеа...

  Има 13 години и пишала : - Разочарана од машките. Од кој бе татино? Од мики маус? ХАХА
 4. S.B.

  Вицови

  По луд секс, дечкото ја прашува девојката:-Ајде маче кажи ми сега, колку си ги имала пред мене?Девојката налутена молчи. По три часа молк, дечкото решава да и прозбори на девојката:-Па добро извини не требаше да поставам такво прашање, лута си ми?- Доста бре уште бројам!!!
 5. S.B.

  Денес ме насмеа...

  Што е најдоброто нешто што си го направил за својата девојка? - И инсталирав фотошоп. :rofl:rofl:rofl
 6. S.B.

  Патот до Кенгурите

  Го имам гледано филмот, малку подсетува на филмот шо е за Лепа Брена, барем мене ме асоцираше на него. Со оглед на условиве шо се кај нас филмчево е супер, иако се сложувам дека баш "филм" e голем збор ама сепак интересно, смешно во стилот на "Солза и смеа" па ако го нема некој гледано нека го...
 7. S.B.

  Моментално слушам...

 8. S.B.

  Вицови

  Дечкото гробар: Maче кај си ? Девојката: Еве дома Гробаров: Ај ке дојдам ке те соберам да шетаме негде Девојката: Па нели колата ти е на мајстор? Гробаров: Па ке идеме со оваа од работа што ми е... Девојката: Аууууууууууу не се возам ја у таа кола Гробаров: МОРИ ГЛУПАЧО ЛУЃЕ УМИРААТ ДА СЕ ВОЗАТ...
 9. S.B.

  Денес ме насмеа...

  :rofl:rofl
 10. S.B.

  Хит на денот

 11. S.B.

  Вицови

  Добро бе, немаш срце? - Не, детелина и лист само.:D
 12. S.B.

  Вицови

  Прават анкета новинари за сеkсот, и досле у нашите горни села, влеват у селото, гледат еден дедо и снаата у дворот, и го прашуат дедото; ---Дедо, со мислите за сексот? ---Види сеа внуче, мене ваа цена на гројзето, ич не ми се бендисуе, малку пари е даа... Снаата се замешуе; ---Абе тате, не те...
 13. S.B.

  Денес ме насмеа...

 14. S.B.

  Каде можам да најдам? (општо)

  Да не случајно му се најдува на некој семинарска на тема „МИКРОФОНИ„ по можност од Прилеп или да прати ПДФ нешто итно ми треба...
 15. S.B.

  Вицови

  -Ало комшија? Извини што се јавувам доцна, ама жена ми подолго време ја нема ...Да не дојде кај тебе случајно? -Чекај сега ќе ја прашам ...Кети ти случајно дојде кај мене или намерно?...:D:frantic