1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
rogigor
Последна активност:
16 септември 2015 во 15:56
Зачленет на:
9 септември 2015
Мислења:
10
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Роденден:
8 декември 1985 (Возраст: 33)

Сподели:

rogigor

Нов член, 33

rogigor последен пат беше виден/а како:
16 септември 2015