1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Renata1
Последна активност:
27 април 2014 во 20:23
Зачленет на:
26 февруари 2014
Мислења:
10
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
3
Пол:
Женски
Роденден:
август 15

Сподели:

Renata1

Нов член, Женски

таква сам јбг, таква не се преправам, правам се што не треба извини ако претерам. 26 февруари 2014

Renata1 последен пат беше виден/а како:
27 април 2014