1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои Pisces ги следи

 1. incule

  Староседелец, Женски, 25
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  1,053
 2. Kisserboy

  Староседелец, Машки, 24, од Битола
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. Lightning strike

  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  3
 4. Priroden

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  1,038
 5. Trouble

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Поени од трофеи:
  1,123