1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои го/ја следат Pisces

 1. incule

  Староседелец, Женски, 25
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  1,053
 2. Kisserboy

  Староседелец, Машки, 24, од Битола
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. Lightning strike

  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  3
 4. Priroden

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  1,038