1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Peace
Зачленет на:
3 ноември 2013
Мислења:
9
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
103
Пол:
Женски
Роденден:
15 јуни 1999 (Возраст: 20)

Сподели: