1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Outrider
Последна активност:
29 ноември 2018 во 16:07
Зачленет на:
23 мај 2013
Мислења:
4,725
Допаѓања:
5,266
Поени од трофеи:
1,183
Локација:
Disco
Професија:
Condescending Rat

Сподели:

Outrider

A Witty Cat, од Disco

Член на администрација

Harry Roberts is our friend, he kills coppers 5 јануари 2015

Outrider последен пат беше виден/а како:
29 ноември 2018
  1. Electra
   Electra
   Коста Бургов е кул. окпозз :(
   1. Outrider
    Outrider
    Ептен, Драганче левел кулнес :)
    18 март 2014
  2. Outrider
   Outrider
   Harry Roberts is our friend, he kills coppers
  3. parvati
   parvati
   Сфака чаз за пост у ЉП : )))
   1. На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Outrider
    Outrider
    мучас грацијас :) еднаш се мислев да раскинам на една пошто мрчеше против белгија кога играа против некој ама се воздржав... МИ СМЕТАШЕ ! :)
    25 јануари 2014
   3. Outrider
    Outrider
    Луѓето се сеуште задоени со муабети од времето на Тито. Нема спас. Да знаат дека во едно апче кафетин има 20мг кодеин, тешка дрога... ќе заклучат дека се наркоси. Чаре?
    27 јануари 2014
  4. existence
   1. На TheQueen и Outrider им се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Outrider
    Outrider
    I predict ! ... дека ќе почне да се еманира Буда на темата :)
    17 март 2014
   4. existence
    existence
    Не! Времето кое непостои ги убива будистите. :/
    Затоа бегаат пред да се објаснат.
    17 март 2014
   5. Outrider
    Outrider
    Буда јако човече бил, посебно кога играле покер со Дедо мраз, паметната плавуша и чесниот политичар...
    17 март 2014
  5. parvati
   parvati
   1. Outrider
    Outrider
    :)
    Ми текнува еден муабет од Теренс за тоа како започнала еволуцијата на хомо сапиенсот како засебен вид. Некаков мајмунолик човекоид, не знам точно кој вид беше, од тие претците на чоекот, случајно јадел некакви печурки и трипал.
    14 декември 2013
   2. Outrider
    Outrider
    Му се видело јако, ги запаметил печурките и си трипал често а и други мајмуни му се придружиле пошто мајмун ради што мајмун види.... и така од генерација до генерација, нови хоризонти, нова моторика, синапсите во умот почнале да се умрежуваат поинаку.... next thing you know, here`s the man around :)
    14 декември 2013
  6. Хоуп*
   Хоуп*
   Мац мац :D
   1. На TheQueen му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Outrider
    Outrider
    Е па ништо тогаш, пиши на темата кога ќе си на пц, може да испадне интересен муабет, тема која е реална насекаде.
    12 февруари 2014
   4. Хоуп*
    Хоуп*
    Точно за таква етничка група се работи. Јас ќе се навредам само да се родам ко таква, така да им ја разбирам огорченоста :-)
    12 февруари 2014
   5. TheQueen
    TheQueen
    Февруари е. Мачорот како уште похистерично да изгледа сега...или до мене е?
    18 февруари 2014
  7. TheQueen
   TheQueen
   Нов аватар? Ја нема веќе „убавата дама“.
   1. Outrider
    Outrider
    Беше премногу секси госпоѓата, подобро нешто вака, мачор кој пати од беснило... :) и му ставиле каиш околу врат за да го скротат.
    28 ноември 2013
   2. TheQueen
    28 ноември 2013
  8. TheQueen
   TheQueen
   Мислев дека не постои некој почуден од мене, но ете постоел. Ти го отстапувам првото место.
   1. На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Outrider
    Outrider
    Perhaps :)
    22 ноември 2013
   3. TheQueen
    22 ноември 2013
  9. parvati
   parvati
   Теренс Мекена ис дет ? : O
   Не сам чуја еј, мноо паметан човек !
   1. Outrider
    Outrider
    Тој е, нема друг како него :)
    20 ноември 2013
   2. parvati
    parvati
    Брат кое триде познавање има дечко за СФЕ !
    a Tимоти Лири знаеш дека лебди около планету у мало сателитче ? његова пепел е лансирана у орбиту
    21 ноември 2013
   3. Outrider
    Outrider
    Неверојатен е. Штета шо заминал на оној свет ама тоа е... си имам еден куп муабети од Теренс декодирани на мп-3, си ги слушам по автобуси или на остали места каде што е досадно. It helps :)
    А за Тимоти шо знам.... наводно бил CIA asset.
    21 ноември 2013
  10. existence
   existence
   Oti we taka ne ti se swidzat mojte linkoj?
   1. Outrider
    Outrider
    Добар е ама не е тоа - тоа, нема некоја телемитска панацеа како на линковите на телемитите, кај нив има решение за косовското прашање, палестинскиот проблем и чаре за сезонски настинки и кашлица. Плус само тие ги разбирале жените...
    31 октомври 2013
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Локација:
  Disco
  Професија:
  Condescending Rat
  IN SOVIET RUSSIA THE GLUE SNIFFS YOU !