1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ouroboros
Последна активност:
12 март 2013 во 23:00
Зачленет на:
4 март 2013
Мислења:
37
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
8
Пол:
Машки
Роденден:
14 мај 1988 (Возраст: 31)

Сподели:

Ouroboros

Полноправен Член, Машки, 31

Ouroboros последен пат беше виден/а како:
12 март 2013