1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Nuredin
Последна активност:
6 март 2019 во 14:13
Зачленет на:
6 март 2019
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
27 април 1975 (Возраст: 44)

Сподели:

Nuredin

Нов член, Машки, 44

Nuredin последен пат беше виден/а како:
6 март 2019