1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
nikola369
Последна активност:
30 мај 2012 во 13:15
Зачленет на:
9 мај 2012
Мислења:
15
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
3 јуни 1996 (Возраст: 23)

Сподели:

nikola369

Нов член, Машки, 23

nikola369 последен пат беше виден/а како:
30 мај 2012